Jesteśmy po to, by Was wspierać, budować wizerunek oraz szkolić Waszych ludzi - najcenniejszy kapitał każdego przedsiębiorstwa.

 

Jesteśmy firmą szkoleniowo-marketingową zajmującą się wspieraniem firm i instytucji w obszarze rozwoju zasobów ludzkich oraz projektów inwestycyjnych. PGSHumanika posiada w swoich szeregach specjalistów, którzy są zarazem doświadczonymi praktykami w określonych dziedzinach. Działamy na rzecz sektora biznesu, samorządu oraz sektora publicznego.

 

 

Nie działamy szablonowo 

 

 

Każde przedsiębiorstwo wymaga innych rozwiązań, dlatego nasze działania opieramy na projektach uwzględniających indywidualne potrzeby naszych Klientów.

 

Stosujemy sprawdzone - autorskie modele diagnozowania potrzeb szkoleniowych, na których opieramy następnie projekty szkoleń dla konkretnych grup pracowników. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że ich pracownicy zostaną przeszkoleni dokładnie w tych obszarach, których potrzebują aby pracować efektywniej. 

 

Każde zlecenie traktujemy tak, jakby chodziło o naszą firmę.

 

 

PGS Humanika to zespół doświadczonych praktyków i specjalistów w dziedzinie marketingu i sprzedazy, psychologii biznesu, działających od lat w obszarach zarządzania ludźmi, projektami i przedsiębiorstwami. Dzięki temu świetnie sie uzupełniamy, a nasza wiedza i doświadczenie służy naszym Klientom.

 

Zakres działań, w których się specjalizujemy:

 

  • Szkolenia

  • Działania marketingowe

  • Public Relations

  • Organizacja eventów

 

 

Znamy zarówno problemy rynku, jak i specyfikę pracy poszczególnych działów i ich pracowników, poniewaz budowaliśmy swoje kariery od niższego szczebla, aż po najwyższy pion w firmach. Dlatego nasze działania opieramy na realiach, a projekty dla Klientów są tworzone m.in. przy wykorzystaniu naszej praktycznej wiedzy.

 

Zapraszamy do poszczególnych działów, aby zapoznać się z oferta naszej firmy.

  

Zwarte na stronie informacje są jedynie kroplą w morzu szczegółów i najlepszym rozwiązaniem będzie telefoniczny lub e-mailowy kontakt z nami. 

 

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół PGS HUMANIKA

 

 

 

Zaufali nam:
Nasza jakość potwierdzona przez:


Rejestr Instytucji Szkoleniowych: numer ewidencyjny 2.32/00101/2020